Zwiadownik

Wszelkie powiadomienia i reklamy proszę zostawiać w tym miejscu

– – – – – – – – – – –

48 komentarzy:

 1. Łowcy. Unicestwiają duchy, zabijają wampiry i wilkołaki, wysyłają demony z powrotem do piekła. Są wśród nas, może kiedyś uratowali ci życie, może kiedyś cię okradli... Nie są superbohaterami.

  Liliana Reaper wie o tym najlepiej. Pewnego dnia zjawia się w Angels Rock, aby wykonać swoje kolejne zadanie. Okazuje się ono jednak trudniejsze, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Na domiar złego na ogonie siedzi jej drugi łowca, który uważa, że to Liliana jest wrogiem. Tajemnica goni tajemnicę, a pętla kłamstw zaciska się na szyi.
  Boisz się ciemności? Niepotrzebnie. I w blasku słońca kryją się demony.

  Exorcizamus te omnis immundus spiritus!

  OdpowiedzUsuń
 2. [spam]
  Czy byłbyś w stanie zabić, by zachować życie? Odpowiedz sobie na to pytanie, bo wkrótce i ty możesz dostać się za mury Akademii, wcale tego nie chcąc.
  Averyn jest jedną z wielu młodych osób sprzedanych rządowej agencji w celu przeprowadzania eksperymentów na ludziach. Jak później się dowiaduje, operacja, której została poddana, nie przebiegła do końca… pomyślnie. Podczas zabiegu wszczepienia kamienia pod jej skórę, doszło do wypadku i magiczny klejnot pękł na kilka kawałków – na naprawę tego błędu było już za późno. Nawet niewielu oficerów Akademii wie o tym wypadku. Jednak ci, którzy zostali dopuszczeni do tej wiedzy, nigdy nie spotkali się z takim przypadkiem. Co niesie ze sobą skruszony kamień wszczepiony pod skórę dziewczyny – wielką moc, czy słabość?
  Jako nowicjuszka trafia pod skrzydła Varrena, który ma zrobić z niej prawdziwego żołnierza – od tego momentu jej życie zmienia się w prawdziwy koszmar, a jednak… Averyn nie chce być wojowniczką o lepsze jutro, nie ma zamiaru obalać reżimu panującego w Akademii i nie pragnie ucieczki…
  Bo czego można chcieć, gdy straciło się już wszystko?

  Łzy Niewiernego

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwaga spam!
  Autorka z góry przeprasza i prosi o zapoznanie się z treścią
  "Mija pięć lat, od pokonania Voldemorta i przywrócenia ładu w świecie czarodziejów. Hermiona Granger została cenionym aurorem i narzeczoną Rona a Harry Potter ich najlepszy przyjaciel uciekł w dniu swego ślubu z Ginny pozostawiając ciężarną dziewczynę, nie wiedząc nawet o tym.
  Dzisiaj powraca na wyraźną prośbę przyjaciółki aby spróbować odzyskać ukochaną kobietę i swoje dawne życie.
  Hermiona gości go u siebie w domu wbrew sprzeciwu narzeczonego, gdy dostaje tajemniczego esemesa o bandzie Śmieciożerców.
  Gdy przybywa na miejsce znajduje martwego zostaje oszołomiona i budzi się z nożem w ręku, i widzi martwego syna mugolskiego senatora.
  Przerażona ucieka z miejsca zbrodni na ulicę, gdzie zostaje zaatakowana.
  Na ratunek wyrusza jej nikt inny jak Draco Malfoy i to jemu właśnie tłumaczy, co się stało.
  Chłopak postanawia jej pomóc, ale nie za darmo.
  Od pamiętnego spotkania w Malfoy Manor nie umie zapomnieć o Granger i postanawia spełnić swój erotyczny sen.
  W zamian za niewinność, chce by Granger spędziła z nim jedną noc.
  Jak zachowa się Hermiona w obliczu tak niemoralnej propozycji?
  Kto naprawdę zamordował senatora?
  Jakie będą konsekwencje czynów Draco?
  Zapraszam serdecznie na nową historię!!Zapraszam serdecznie na nową historię na : http://pokochac-lotra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dnie szuflady kryje się niesamowity świat fantazji... Dlaczego więc nie otworzyć jej i nie zauroczyć Czytelników jego magią?

  Jeśli chcesz podzielić się z większym gronem odbiorców swoją wyobraźnią, zapraszamy na nowo otwarty, zupełnie inny, katalog opowiadań. Na dnie szuflady to znacznie więcej niż zlepek twórczości blogowych autorów. Naszym celem jest promocja blogowych perełek i zjednoczenie wszystkich internetowych pisarzy. Jeśli więc chcesz zostać częścią tej społeczności – serdecznie zapraszamy!

  na-dnie-szuflady.blogspot.com

  PS Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem człowiekiem. Nic niewartym śmieciem. Jednym z czternastu dzieci władcy Królestwa Ludzi. Zwykłym śmiertelnikiem, uciekającym przed szalejącym z wściekłości wilkołakiem.

  Serdecznie zapraszam na Świętą Wojnę!

  OdpowiedzUsuń
 6. [spam]
  Front ucichł. Już nie musisz się bać; państwo otoczy nad tobą opiekę. Państwo twoją nową matką, twoim nowym organizmem. "Remember, remember the fifth of November. The gunpowder treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason should ever be forgot." Zamknij oczy i zapomnij, że jesteś człowiekiem. Od tego momentu należysz do masy, nigdy nie istniała twoja indywidualność. Należysz do nas. Shhh, nie tak głośno. W tym życiu ściany mają uszy, a ty musisz ulec terrorowi.

  Projekt: Gra

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]

  Most był bardzo mocny i stabilny. Wykonany z betonowych ogromnych bloków i drewnianych podpór mógł wytrzymać bardzo długo. Gdy stanęły przed drzwiami nastąpił moment, którego szesnastolatka bała się najbardziej. Musiała rozstać się z matką. Mocno przytuliła kobietę, która przez tyle lat była przy niej i spojrzała jej w oczy.
  - Nie zapomnij mnie – powiedziała patrząc jak iskierki w jej oczach gasną.
  - Nie zapomnę – odpowiedziała – Obiecuję, mamo.
  Gdy zdecydowała się zapukać do drzwi, Teresa zniknęła w oddali. Po chwili jedna z części otworzyła się i zza niej wynurzyła się postać w długiej ciemno niebieskiej sukni sięgającej, aż po ziemię i jasno błękitnym płaszczu spiętym pod szyją klamrą w kształcie jakiejś rośliny. Trudno było powiedzieć co to jest. Kobieta wyglądała na zbliżoną wieku jej matki. Ciemne włosy miała lekko upięte z tyłu tak, że pojedyncze pasma swobodnie owiewały jej szyję. Lekki dekolt zdobił naszyjnik podobny do tego, który miała ona sama. Obwódka była zaznaczona czernią, a w środku znajdował się biały piasek.
  - Witamy w Entrusted – skinęła delikatnie głową – Szkole dla Przeznaczonych. Za nim przekroczysz próg widzę, że masz coś ze sobą. Musisz mi to pokazać.

  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na mojego najnowszego bloga o tematyce fantastycznej. Demi jest osiemnastoletnią dziewczyną, która w dzień swoich urodzin traci najważniejszą osobę w swoim życiu - Ojca. Jednak dziewczyna nie przeżywa tego tak ciężko, jak powinna. Tuż po śmierci Ojca zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a Demi zostaje opętana przez potężną siłę Phoenixa, która zmieni jej życie na zawsze. Chcesz wiedzieć, co dalej? Wejdź na: http://dziewczyna-phoenixa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Drodzy goście, Bar Fantastyki wita Was w swoich (nie)skromnych progach! Licząc na to, iż nie uciekniecie w popłochu, oferujemy wszelkiego rodzaju fantastyczne trunki na samotne wieczory, popołudnia, poranki, noce oraz pory pomiędzy nimi.
  Krótko rzecz ujmując, pókim wszyscy trzeźwi, dzielimy się z Wami miejscem, gdzie możecie do woli przebierać, wybierać i dobierać w opowiadaniach fantastycznych – i nie tylko! Ale ta reszta dopiero po pierwszej kolejce, na trzeźwo się nie da.
  Knajpa zamierza się rozwijać – to znaczy my zamierzamy rozwijać ją – a wszelka inicjatywa mile widziana w okolicach lady. Byle higienicznie.
  Zapraszamy: www.przy-barze-fantastyki.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 10. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 11. Hekate była najpotężniejszą czarownicą, jaka kiedykolwiek stąpała po Ziemi... do czasu. Trzy wiedźmy, które nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy, odbiorą jej ten zaszczyt.
  Susanne, Ashley i Andrea pochodzą z trzech różnych rodów magicznych, chodzą do jednej szkoły i mają wspólne sekrety. Młode kobiety posiadają ogromną moc, która czasem wymyka im się z pod kontroli, tworząc poważne kłopoty. Dziewczęta nie wiedzą jeszcze, że pewnego dnia sprawy zajdą za daleko i to właśnie one będą musiały ponieść konsekwencje.
  Czy sprostają wyzwaniu? Czy pokonają barierę i zdecydują się komuś zaufać? Czy uda im się pokonać to, co płynie w ich żyłach? Czy nie zginą próbując uratować swoich bliskich?
  Chcesz znać odpowiedzi? Prawda zazwyczaj znajduje się między wierszami, napisana magicznym, niewidzialnym atramentem i ukazuje się tylko tym, którzy na to zasłużą.

  Zapraszam na: http://witches-born-from-flames.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdarzenia losowe
  Możesz być władcą w swoim małym, własnym świecie, możesz być jego pępkiem, wszystkim, czym tylko chcesz, ale tu nie decydujesz o niczym. Tu jesteś tylko biernym obserwatorem, komentatorem, który wnosi siebie w tą opowieść, ale nie jest ważniejszy od Losu. To Los dyktuje wszystko, to jego polecenie - nawet to wypowiedziane szeptem i niedbale - może sprowadzić śmierć lub potępienie. Tu Los jest najważniejszy. Możesz tego nie odczuwać, ale nie waż się o tym powiedzieć. Bo on jest obok, i wie, co robisz, co myślisz, co czujesz.

  Zbiór opowiadań, refleksji i listów z życia wziętych.

  http://zdarzenia-losowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Katherine Winetrop w swoim krótkim życiu zdążyła przeżyć odejście ojca, śmierć młodszego brata i szpital psychiatryczny. Teraz prześladuje ją sen, w którym otacza ją ciemność, a ziemia wali się dookoła niej. Podczas gdy do szkoły przychodzi tajemniczy chłopak, zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Z kranu zaczyna sama lecieć woda, a rośliny rosną w zatrważającym tempie. Do tego coraz częstsze informacje o podpaleniach. Co się dzieje? I jaką rolę ma w tym Katherine?

  Zapraszam na najnowsze opowiadanie fantasy „Dziedzictwo Ziemi”.
  http://dziedzictwo-ziemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam do siebie na rozdział IV pt. ''Droga do wolności''!
  www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Białe Czarownice i Czarne Demony to odwieczni wrogowie.
  Zabijają się i tępią nawzajem.
  Przez tysiąclecia konflikt tych istot rósł z dnia na dzień,
  lecz to właśnie teraz wojna ta osiągnie apogeum.
  Siły dobra gwałtownie się kurczą, zło rośnie w potęgę.
  Losy ludzkości są już właściwie przesądzone.

  Czy aby na pewno?
  http://magia-to-zycie.blogspot.com/

  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]
  Zapraszam Cię TUTAJ na nowe opowiadanie mojego autorstwa.
  Sympatia ma wiele zabarwień i odcieni - może być interesowna i zachłanna, może wyniszczać i prowadzić do destrukcji, może być uzależnieniem potrzebnym do normalnego życia. Często uczucie, jakie żywimy do danej osoby, zaskakuje nas w najbardziej nieprzewidywalnym momencie i miejscu, powodując, że zapominamy, jak wielka jest przepaść między nami a naszą sympatią i zaczynamy dostrzegać to, co nas łączy, to, czego nigdy byśmy nie dostrzegli. Orkiestra przeróżnych, dotąd nieznanych uczuć, emocji i cech budzi się w naszym sercu - empatia, ciepło, wrażliwość, zaufanie i wierność tworzą melodię, która układa się w rozbrzmiewającą radosnym echem symfonię sympatii.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam cię na http://blogowasfera.blogspot.com/, gdzie możesz dodać swój blog do katalogu i zwiększyć jego oglądalność.

  Pozdrawiam
  Agnes Mording

  OdpowiedzUsuń
 18. Jasmine jest zwykłą, normalną nastolatką, a przynajmniej tak myśli. W dniu osiemnastych urodzin dowiaduje się, że należy ona do grona strażniczek, broniących pradawnego drzewa. To zadanie wcale nie jest proste. Dziewczyna musi nie tylko zmierzyć się z przyszłością, ale odkryć ważne fakty z przeszłości.
  http://strazniczkajasmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 20. Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.

  W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
  Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
  Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i mroku...

  Zapraszam na : do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. PRZEPRASZAM ZA SPAM !
  Gdy przychodzi ból, narasta ... co robisz ? Idziesz do apteki, kupujesz leki i po krzyku. Ale życie Sophie Gray nie jest takie łatwe. Dwudziestolatka ma męża, dziecko i ... prześladowce. Nie jest ani człowiekiem, ani zwierzęciem, ale ... czymś pośrednio. Czy Sophie znajdzie wyjście z trudnej sytuacji ? Czy rodzina będzie dla niej podporą ? ... tego dowiecie się na moim blogu !
  http://poznaj-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Informuję Cię, że nominowałam Cię do nagrody Liebster Award!
  http://ksiazkowyskarbiec.blogspot.com/p/liebster-award.html
  Pozdrawiam i gratuluję. :3
  (W razie, gdybyś nagrody nie uznawał/a, proszę o informację.)

  OdpowiedzUsuń
 24. ZAPRASZAM DO SIEBIE NA BLOGA, O TEMATYCE TVD! www.forget-forever-the-destiny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. "Jego ręka spoczęła na mojej talii, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś"

  bez-wyjscia.blogspot.com  PS. Prolog bardzo mi się spodobał. Myślę, że za niedługo ponownie tu wpadnę. Pozwolę dodać sobie Ciebie do linków :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!  PS. Jak na razie jestem na czwórce. Kobieto, Twoje opowiadanie jest genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 27. To historia o cynizmie. O podążaniu za marzeniami i tym, co dzieje się z ludźmi, który tak robią. O tym, że jeśli uda ci się dokonać czegoś niemalże niemożliwego, nie powinieneś próbować tego ponownie. O tym, czym stanowczo nie jest przeznaczenie. To też historia o wojnie, podróżach kosmicznych i, w pewnym sensie, o miłości. Commentarii de bello Gallaico.

  OdpowiedzUsuń
 28. Gdy przychodzi ból, narasta ... co robisz ? Idziesz do apteki, kupujesz leki i po krzyku. Ale życie Sophie Gray nie jest takie łatwe. Dwudziestolatka ma męża, dziecko i ... prześladowce. Nie jest ani człowiekiem, ani zwierzęciem, ale ... czymś pośrednio. Czy Sophie znajdzie wyjście z trudnej sytuacji ? Czy rodzina będzie dla niej podporą ? ... tego dowiecie się na moim blogu !
  http://poznaj-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Królestwa Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Królestwa Cienia poleca jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna jest zmuszony do złożenia przysięgi, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy mu się uda? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  [www.zakazana-ksiega.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 32. pat-czyli-ognistowlosa.blogspot.com

  "- Kto to powiedział? - zapytała ze złością Kamila.
  Nikt się nie odzywał przez dłuższy czas więc przyrodnia siostra znów zaczęła się mnie czepiać.
  - Zostaw ją w spokoju. – usłyszałam ten sam głos. I wtedy zza krzaków wyłoniła się dziwna postać. Chłopak jakieś trzy lata ode mnie starszy, o czarnych włosach i … fioletowych oczach. Tak FIOLETOWYCH. W pierwszej chwili myślałam, że się przewidziałam, ale nie.
  - Tak bardzo chcesz się kłócić, to może pokłóć się ze mną. – powiedział.
  - Spadaj koleś. – krzyknęła Kamila – Nikt cię nie nauczył nie wtrącać się w nie swoje sprawy?!
  Chłopak nie odpowiedział. Po prosu złapał mnie za rękę i pociągnął za sobą w krzaki, z których wyszedł."

  OdpowiedzUsuń
 33. [Spam]
  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!

  Everyone have secrets...
  ill-look-after-you.blogspot.com

  Jeśli ciekawią cię opowiadania pełne romantyzmu, intryg, zawierające nutkę tajemniczości to jest właśnie opowiadanie dla ciebie! Mamy nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie jeden cenny komentarz, a może ci się spodoba i zostaniesz na dłużej?

  OdpowiedzUsuń
 34. "Należę do starożytnej, potężnej rasy. Nikt tak naprawdę nic o nas nie wie. Żyjemy w małej, ścisłej społeczności. Przedwieczni, nieśmiertelni, wszechmocni… żywimy się wiarą w nas. W jednym ze światów nazywają nas Demonami, w innym Nieśmiertelnymi, w jeszcze innym Asasynami Życia. W waszym świecie, określa się nas jako bogów.
  Horus, Zeus, Anubis, Hera, Jowisz, Mars, Skadi, Odyn… wszyscy byli nami. Stwórcami. Raz na kilkaset lat rodzi się dobry i zły Nieśmiertelny. Ludzi zazwyczaj wtedy tworzą nową kulturę… problem w tym, że gdy wychodzimy z naszego świata, jesteśmy niemal bezbronni. Śmiertelni. Dlatego to jest dla nas kara, do innych światów jesteśmy zsyłani tylko wtedy, gdy ktoś z nas zrobi coś strasznego… zabije kogoś, zniszczy świat, będzie chciał przejąć władzę…
  A ja się urodziłam. To było moje przewinienie. Wyrocznia przepowiedziała, że zniszczę wszystkich Nieśmiertelnych… więc rozdarli portal, wrzucili kołyskę do niego i zniszczyli na zawsze wejście do tego świata… problem w tym, że zapomnieli odebrać mi moje moce… i nie powiedzieli, jak ich używać. "

  " - Cóż, myślę, że należy się pani coś z naszej strony. - uśmiechnął się detektyw Jin.
  - Racja. Co możemy dla pani zrobić? - spytał uprzejmie Stone. Nie zastanawiałam się ani chwili. Odpowiedź sama wypłynęła z moich ust.
  - Chciałabym uczestniczyć w śledztwie."

  "Żeby złapać złodzieja wyślij złodzieja... żeby złapać mordercę, wyślij mordercę"
  "- Ej ludzie... chyba coś przeoczyliście. - powiedziałam głośno. - Coś dużego. Naprawdę, dużego. - dodałam przełykając ślinę. Głos mi się łamał. Nade mną namalowany krwią widniał napis „beware sweetheart. It’s not your turn to play a game. Maybe next time.” Wtedy prasa wdarła się do środka księgarni. "

  Kto jest kim? "8 sekund dla siebie, 2 sekundy dla nas…" 2seconds4us.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 35. Wrzesień roku dwa tysiące szóstego jest wyjątkowo słoneczny. W powietrzu wciąż możecie poczuć powiew odchodzącego lata i jedynie zimne noce przypominają o nadchodzącej zimie. Polska ze swoim klimatem nie sprzyja ciepłolubom, ale wy wcale się tym nie przejmujecie. Cieszycie się, że kolejny dzień wita was promieniami ciepłego słońca.
  Wracając do domu zatrzymujecie się na chwilę i rozglądacie dookoła. Liście na drzewach powoli zaczynają zmieniać barwy. Mienią się żółcią i czerwienią, a wy uzmysławiacie sobie, że już niebawem feerie barw będą przypominały płomienie. Wyrażenie „Polska Złota Jesień” w końcu nabiera mocy i przemienia się w rzeczywistość. Jest dobrze, a wy odczuwacie wszechogarniającą radość i zadowolenie.
  Jednak chwila refleksji mija i ruszacie w stronę swoich domów. Już po kilku minutach majstrujecie kluczami przy zamkach i wchodzicie do środka. Jesteście sami, ale wcale wam to nie przeszkadza. W końcu macie możliwość, by spokojnie odetchnąć. Nikt nie będzie wam zrzędził nad głową, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.
  Zdejmujecie buty i kurtki, a następnie idziecie przetrząsać kuchnię w celu odnalezienia czegoś do spożycia. Posiłek nie jest zbyt wysublimowany, ale to wam nie przeszkadza. Bierzecie talerz z jedzeniem oraz parujący kubek z herbatą po to, by następnie usiąść przed telewizorem i przy dźwiękach ekranowych posilić się w spokoju.
  Wciskacie guzik na pilocie i już po chwili ekrany rozbłyskają barwami, a z głośników lecą reklamy. Tu żubr, który występuje w puszczy, tam papier toaletowy wytrzymały dla ciężaru mrówki. W sumie nic ciekawego. Szukając interesującego was kanału, trafiacie na czarny ekran z dziwnym, białym symbolem. Nie wiecie czemu, ale pochłania waszą uwagę, skupia na sobie wasze umysły.
  Znak to okrąg z wpisanymi symbolami oraz dwiema literami „C” i „M”. Wszystko wygląda jakby promieniało. Kanapka zatrzymuje się w połowie drogi do waszych ust, a wzrok wciąż skupiony jest na obrazie. Nie macie pojęcia, co się dzieje, ale zdajecie sobie sprawę, że oto jesteście świadkami czegoś istotnego.
  Ekran jeszcze przez kilka sekund wyświetla jedynie symbol, jednak po chwili obraz gaśnie, a z głośników unosi się przyjemny dla ucha, męski, lekko chropowaty głos:
  – Czy wokół was kiedykolwiek zdarzyło się coś niezwykłego? Czy mieliście wrażenie, że nie pasujecie do tego społeczeństwa? Czy codzienna pogoń za „białym królikiem”, wywołuje u was przygnębienie i pustkę w sercu? – Głos na chwilę zamiera i sami nie jesteście pewni, czy przypadkiem to wszystko się wam nie przyśniło.
  Kiedy jednak sięgacie po piloty, na ekranie pojawia się mężczyzna ubrany w granatową szatę z kapturem naciągniętym na twarz. Widać jedynie jego zarośniętą brodę, oczy nikną w cieniu rzucanym przez materiał. Mężczyzna stoi ze splecionymi dłońmi i zaczyna mówić:
  – Jeśli czujecie się inni, jeśli zauważyliście u siebie dar, wiedzcie, że jest miejsce, gdzie w końcu poczujecie się jak w domu. Jeśli właśnie zbliżają się wasze osiemnaste urodziny, a świat wokół was stał się obcy, to znak, że oto otwierają się przed wami nowe możliwości. Otwórzcie umysły i pozwólcie, abyśmy sprawdzili, czy to właśnie wy zostaniecie naszymi kolejnymi uczniami.
  Mężczyzna kończy swe przemówienie, po czym na ekranie znów pojawia się dziwny symbol. Wiecie, że właśnie ta „reklama” zmieni wasze życie nie do poznania.
  http://collegium-magicae.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 37. W życiu często dzieje się tak, że kiedy wali się jedno, zaraz za tym sypie się wszystko.
  W czasach, gdy każdy dzień może nieść ze sobą brutalną śmierć, napad, gwałt lub rabunek, w czasach, gdy nie sposób być pewnym, co kryje się w cieniu, jedna tragedia może przesądzić o całym pozostałym jeszcze życiu. Kluczem do zwycięstwa może być jednak walka – rozpaczliwa, zdawałoby się, że z góry przesądzona, ale uparta.
  Właśnie to pozostaje niezależnym od siebie osobom, kiedy okrucieństwo świata, w jakim przyszło im żyć, spada na ich głowy niczym ostrze gilotyny. W rozpaczliwej ucieczce podejmują decyzję, by stawić czoła niebezpieczeństwu, a gdy przychodzi czas działania, okazuje się, że ktoś już wyznaczył im role do odegrania.
  Można myśleć, że tajemnica wygranej oraz przegranej, że prawda o tym, co czeka cały świat, kryje się wśród ruin Sennarille, niegdyś potężnego państwa.
  Czego tam jednak szukać, skoro ród Exilesów, jedynych, którzy mogli coś zdziałać przeciwko tyranii, został bezlitośnie wymordowany?

  legenda-sennarille.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 38. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 39. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandry zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam na http://wspomnienia-slizgonki.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Sam od niepamiętnych czasów jest sierotą. W jej życiu panuje chaos związany z ciągłą walką. Jest Łowczynią, więc jej zadaniem jest zabijanie demonów. Od dziecka towarzyszy jej Śmierć, który przez drobne kłamstewka, zataił przed nią wiele ważnych tajemnic. Ale czego można się spodziewać po kłamcy i oszuście? Czy po tym wszystkim będzie potrafiła wziąć się w garść i spełnić swoją prawdziwą rolę, jakie życie dla niej przygotowało?
  Zapraszam na http://ostatnitaniec.blogspot.com/
  http://smiertelnapasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
  Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.
  wirus-rzeczywistosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. http://electrical-relationship.blogspot.com/


   - Kim ty jesteś?
   - Jest pani gotowa? - pisnęła służka cieniutkim głosem, uchylając drzwi. - Och, wybrała pani ceremonialną szatę! 
  - Nie jest to zbyt... wystawne?
   - Ależ skąd! Przecież nie codziennie świętuje się mianowanie nowej bogini, zaręczyny i powrót pana Lokiego.
   - Loki. - Mruknęła pod nosem, nawet się nie oglądając.
   - Tęskniłaś? - spytał rozbawiony, lekko całując kobietę w policzek.
  - Po pierwsze, chcę pogratulować memu synowi, który wreszcie zebrał w sobie odwagę i poprosił swą ukochaną o rękę.
  - A mi było ciebie żal... współczułam ci... pieprz się, Loki. Tylko to ci wychodzi. Jesteś gorszy od mojego ojca.
   - Nie ciebie jedyną oszukał...
   - Ale ja byłam ZATRUDNIONA żeby go złamać! Powinnam nie dać się nikomu zmanipulować, oszukać, ta sytuacja... to tylko dlatego, że... wiedziałam, że nie powinno się mieszać biznesu z uczuciami i przyjemnością...
   - A teraz słuchaj, ty nic nie warta kreaturo - jego głos ociekał jadem - będziesz mi pomagać, będziesz robić wszystko co tylko sobie zapragnę, bo ja jestem bogiem, a ty zwykłą, głupią i naiwną dziewką, która myśli, że ma na cokolwiek wpływ. Błąd. Twoje życie, należy do mnie. - Raven nie mogła oddychać, w jej oczach pojawiły się łzy. - Rozumiesz?

   - Jesteś potworem.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy ktoś, w kim nie ma człowieczeństwa, może kochać?
  ,,- Możesz przekazać Lucasowi, że wróciłam i zabawa zaczyna się. Właśnie teraz.''

  whisper-of-demon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. tajemnica-smierciozercy.blogspot.com
  Cześć, nazywam się Teodor Nott i jestem martwy.
  Byłem głupi, jak sklątka tylnowybuchowa. Hej, przyłączę się do śmierciożerców, wtedy będę taką elitą, co nie? To brzmi jak genialny plan! Cóż, to, że okazałem się życiowo głupi, a przy tym wącham kwiatki od spodu wciąż nie oznacza, że przestałem się wywyższać. Spytajcie się Cedrika.
  Chociaż nie, on wam nie powie, bo przecież wciąż jest obrażony, że "umarł zbyt młodo". No coś ty, Cedriku, wcale nie umarłem w wieku piętnastu lat bez dziewczyny i ze statusem prawiczka, śmierciożercy i zdrajcy. Albo to ogólna puchońska cecha, albo to Cedrik ma wyjątkowo płytki punkt widzenia. On przynajmniej nie męczył się przed śmiercią. Ja obrywałem cruciatusami i sectusemprami, jak tłuczkami na treningach quidditcha. I powiem wam coś, tłuczki są o wiele lepsze.
  O czym będę wam opowiadał? A no w sumie o tym, o czym chcecie usłyszeć- o losach Harry'ego Pottera. Owszem, nigdy za nim nie przepadałem, ale wraz z zaskakującą decyzją mojego przygłupiego przyjaciela Zabiniego, zmieniły się jego losy. Ale nie tylko jego. Śmieszna sytuacja, bowiem taki Zabini, który przez całe swoje życie nie miał na nic wpływu, nagle zmienił bieg całej historii tej wojny.

  OdpowiedzUsuń